x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy

10 neobvyklých nápadů, jak využívat vizitky

 

Tisknete na nich vizitky, kalendáře, věrnostní karty, visačky... Sami víte, ale co dělat z kartami, které již nejsou aktuální a kalendáře, které zůstaly z loňského roku? Jak využít všechny ty, které nosíme v peněženkách, a které využíváme čas od času nebo vůbec? Tady najdete několik chytrých lifehacků.

1. Škrabka na led

Gadget v módě. Pokud tě zaskočí ranní mrazík, a škrabka leží ještě někde hluboko na dně kufru, přijde vhod platová věrnostní karta. Ověřené info, když s kreditní kartou lépe neriskovat.

2. Podložka k mobilu

Nudíte se a nemáte pod rukou žádnou knížku nebo notebook. Podívejte se na nějaký film na mobilu. Vizitka se může proměnit na pohodlný stojan – stačí pouze na několika místech ohnout a budete se cítit téměř jako v kině. Téměř.

3. Trsátko

V zjednodušené verzi stačí odstřihnout růžek karty PVC. Více komplikované vyžaduje získání speciální vyřezávačky, díky které je možno vytvořit vlastní, úplně profesionální trsátka v neomezeném počtu. Efekty mohou být opravdu zajímavé.

4. Nůž

Opravdu. Kdo rád tráví čas v přírodě, ten dobře ví, že jsou někdy situace, které vymáhají kreativity. Máte hlad a nemáte příbory? Buďte jak Bear Grylls a MacGyver v jednom. Plastové karty vám nepomůžou pokrájet ulovenou veverku, ale do konzervy nebo k namazání chleba máslem, určitě přijdou vhod.

5. Špachtle

To funguje! Ale pouze hladké plastové karty, bez UV laku nebo jiných doplňků. A to pouze do tmelení malých otvorů ve stěně, např. po hřebíku. Perfektní pomůcka doporučujeme.

6. Animátorka her

Dejte staré karty dětem – ony budou vědět co z těmi udělat. Zvlášť, pokud přidáte k tomu barvy nebo plastelínu. Zaručené volné chvíle k odpočinku. Bussines card jsou skvělým plastickým materiálem pro milovníky DIY nebo scrapbookingu. Kolik umělců, tolik způsobů na jejich využití. Jsou jednoduché a zároveň efektní.

7. Záložky do knížek

Jak jsem psala, možností je neomezené množství. Můžete děrovat karty a svázat je provázkem, sestřihnou individuálním způsobem a ozdobit je dle potřeby. S trochou fantazie karta se promění v půvabný gadget.

 

8. Etiketa k dárkům

Ideálně k příležitosti svátků. V roli etiket, obzvláště dobře se ověří jednostranné vizitky. Natištěnou část proměníte v scrapbookové dílo nebo jednoduše zalepíte dekoračním papírem. Druhá strana Vám poslouží k napsání jména nebo přání pro obdarovanou osobu.

9.Fleshcard na poznámky k opětovnému použití

Ideální m.j. k naučení cizích slov nebo na zprávy pro ostatní domovníky nebo jenom tak, k poznámkám. Pomalujete staré kalendáře barvou tabulovo-magnetickou a tadaam! Připínáte svoje poznámky kdekoliv, kde je jen trochu kovu.


 

10. Papírová hmota

Některé vizitky se k tomu více hodí než-li populární surovina do hmoty, novinový papír. Mám na mysli nefóliované a nelakované karty, nejlépe tištěné na papíře, barvené v hmotě, co dává zajímavý výsledný efekt. Základ vyrábíme obyčejně, přes rozpuštění drceného papíru ve vodě. V závislosti od určení, do vniklé tímto způsobem břečky přidáváme např. stolařské lepidlo (maketa), vikol (lepení ozdob) a škrob (ruční papír). Hmotu můžeme zamrazit na příště.Jsem zvědavá, jaké Vy máte nápady na to, co udělat pro to aby nevyhazovat použité karty, ale zase je použít. Čekáme na Vaše návrhy.
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!