x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy
 

1. Kvalita

Který strojní park je nejmodernější v Polsku? Samozřejmě strojní park ve ViperPrint!

Speciálně pro Vás vyhledáváme a nakupujeme po celém světě nejvíce pokročilá technologická zařízení. Určitě nikdy neuvidíte stroje z naší tiskárny v jejich přirozeném prostředí - na území Polska se vyskytují zřídka. To je hodnota, jejíž význam podtrhuje mnoho našich zákazníků.

Dobrá internetová tiskárna je ta, která staví na výsledky, a ne na sliby. ViperPrint.cz je jediná tiskárna, která získala prestižní ocenění KVALITA ROKU. S námi máte záruku, že Vaše projekty budou vyhotoveny ne nejvyšší možné úrovni.

2. Rozumné ceny

ViperPrint je levná internetová tiskárna. Neustále udržujeme nejnižší možné ceny při zachování nejvyšší úrovně zakázek. Nabízíme nejen ofsetový tisk, ale také digitální tisk – velice výhodný, pokud potřebujete nízký náklad.

...Jistě, někde najdete levnější tisk. Ale znamená to, že vyberete lépe?

Nepocítíte ztrátu peněz, když budete tisknout u nás. Pocítíte ztrátu kvality, když vyberete tiskárnu, která šetří na svých zákaznících. Nevyplatí se riskovat image firmy, když je možnost opřít činnost firmy o spolehlivého a zkušeného partnera.

Pro firmy z oboru reklamy jsme připravili speciální partnerský program, v rámci kterého nabízíme mj. zajímavé trvalé slevy. Ověřte a srovnejte!

3. Různorodost

ViperPrint má v nabídce více než 300 000 výrobků. To znamená, že na jednom místě vytisknete prakticky vše, co potřebujete. Tisk vizitek, letáků, kalendářů? Ve ViperPrint dostanete mnohem více. Přesvědčte se, kolik možností máte na výběr!

Kromě standardních výrobků najdete zde i ty, které budete marně hledat jinde: exkluzivní, tištěné na atypických podkladech, s použitím digitálních strojů, a vyžadujících použití nekonvenčních technických řešení. Vyhotovujeme projekty, které nevyhotoví žádná jiná tiskárna. Možná právě díky tomu bude Vaše nabídka o krok dopředu před konkurencí?
 

4. Pohodlí

Víme, že hodně pracujete. Proč ztrácet čas na další návštěvy tiskárny?

Vyřiďte vše několika kliky. Tisk přes internet ve ViperPrint je nejpohodlnější způsob vyřízení objednávek. Na našich stránkách nejen porovnáte výrobky a podáte objednávku, ale zjistíte stav vyřízení, provedete platbu a vytisknete fakturu.

Servis je intuitivní a probíhá v přátelském prostředí. Na záložce "volný čas" najdete nápady, jak využít volný čas, který s námi ušetříte. Vtipné obrázky, vtipy o tiskařích a filmy s kočkami zaručí dobrou zábavu... No dobrá, ne. Nemáme takovou záložku. Ale mohli bychom mít.
 

5. Lidé

Virtuální svět bývá neosobní, to je pravda. Naštěstí u nás čekají skuteční lidé: kolegyně ze zákaznického servisu. Kdykoliv jim můžete volat nebo poslat e-mail. Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Jsme zde pro Vás.

Působíme od r. 2002. Proto tiskaři z ViperPrint svými zkušenostmi a vědomostmi předčí ostatní. Jsou mistry ve svém oboru a nic pro ně není nemožné. Můžete mít jistotu, že projekt vkládáte do správných rukou.

6. Šílený ředitel

Řekneme to přímo: Náš ředitel je šílený.

Navíc nemá rád, když se v nabídce nic neděje.

Proto šílené akce, dosahující až 50%, jsou u nás na denním pořádku! 

Buďte v obraze, škoda je nevyužít.

7. Tiskárna v kapse

Ano, je to možné. Tiskárna je opravdu veliká, ale máme způsob.

S námi zjistíte ceny, zadáte tisk a uvidíte stav Vašich objednávek na displeji smartfonu.

Pohodlně a kdykoliv.
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!