x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy
Každý uživatel má vliv na údaje jeho firmy uložené v systému. K provedení změn se přihlaste a klikněte na ikonu Nastavení (v horním poli v zákaznické části). Změny budou uloženy stlačením Uložit změny. Veškeré změny údajů budou viditelné po odhlášení a opětovném přihlášení. Parametry, které nelze změnit na stránkách, jsou: uživatelské jméno,  DIČ a název firmy.

ustawienia


 
Vyúčtování - tlačítko, které Vás přesměruje na místo, kde získáte informace ohledně Vašich faktur a jejich stavu. Fakturu lze vytisknout nebo zaplatit přes servis elektronických plateb. 

ustawienia


 
Všechny grafiky, fotografie, pomocné soubory a popisy na našich webových stránkách jsou chráněny autorským právem. Pokud je chcete použít za účelem propagace a prezentace výrobků tištěných u nás – kontaktujte nás: marketing@viperprint.pl
Ofsetové výrobky tiskneme v nákladech uvedených na stránkách. Tisk většího nákladu je možný, v tom případě kontaktujte naše oddělení kalkulací: handlowy@filharmoniadruku.pl.
Digitální tisk umožňuje objednávat jednotlivé kusy, je více ekonomický u nízkých nákladů. 
U digitálního tisku během objednávání uveďte do pole Množství počet kusů.
Jednou z důležitých předností digitálního tisku je, že se vyplatí už při nízkých nákladech. Proto náš systém umožňuje objednat množství od JEDNOHO kusu.
Číslování papírů bylo zavedeno pro usnadnění objednávání pomocí vzorníku papírů.
K podání objednávky však není nutná znalost čísla papíru. Papír můžete objednat také při využití Galerie papírů nebo Seznamu.
Odpověď je jednoduchá. Digitální tisk je přímo určený pro personalizovaný tisk. Nyní jsou pro většinu výrobků dostupné dvě možnosti personalizace: číslování a tisk grafiky. Pokud se chcete dozvědět, jak připravit soubor, přečtěte si více o personalizaci.
Podrobné informace, jak připravit projekt pro tisk na ozdobném papíře, najdete v oddělení Podpora – Tisk na ozdobném papíře.
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!