x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy

Katalogy šité a lepené

Tiskárna ViperPrint nabízí největší v Polsku paletu katalogů a brožur. Pokud hledáte dobrý způsob prezentace své nabídky tištěný katalog bude správné řešení. Brožury jsou dostupné ve verzi šité, lepené nebo se spirálovou vazbou. Vhodné pro návody, firemní prospekty, letáky z marketu, katalogy výrobků a služeb, časopisy nebo knihy.

Katalogy šité při nízkých nákladech:
Nabídka pro všechny, kdo chtějí rychle a levně vytisknout menší počet brožur. Potřebujete krátkou brožuru, která bude znázorňovat program Vaší akce – zde si můžete nechat zhotovit zakázku již od 10 kusů. Nabízíme široké možnosti v rámci výběru obálky, papíru a konečného zpracování.

Katalogy šité
Zde najdete katalogy ve větších nákladech. Pokud poptáváte tisk brožurky z marketu, časopisu, deníku, žurnálu nebo máte široký katalog výrobků k prezentaci – pak je tato nabídka určena Vám.

Katalogy lepené PUR
Tyto katalogy jsou TOP, lepené nejlepší metodou, která brání vypadání listů. Zde vyřídíte tisk knih s měkkou obálkou, časopisů, prestižních firemních prospektů.

Brožury se spirálovou vazbou – pokud hledáte volnější spojení listů spirálou – zvolte si tuto kategorii. Jídelníčky, návody, fotoalba jsou jen některá z možných použití.

Zaručujeme nejvyšší kvalitu!