x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy
Klademe velký důraz na vybavení naší tiskárny. Investujeme do moderních řešení, které zaručí dosažení kvalitních výsledků.
 

Pre-Press

AGFA Avalon N8
Osvitový stroj pracuje s rozlišením 2400ppi v lineatuře 175 lpi a 200 lpi. Během pouhé hodiny dovede osvítit až 42 desky s max. rozměry 910x665mm. Zásluhu na zjednodušení celého procesu má ještě systém InkDrive Link, který umožňuje – skrze protokol CIP3 – vstupní nastavení inkoustů v ofsetovém stroji na základě údajů z přípravy.
 
Osvitový stroj je pod neustálou denzitometrickou kontrolou. Osvitové stroje RIP mají zavedený profil, který zohledňuje růst rastrového bodu na našich ofsetových strojích.
Tento výkonný osvitový stroj AGFA Avalon N8 umožňuje zkrátit pracovní dobu tiskárny, čímž je dosaženo lepší cenové nabídky našich výrobků, jako jsou např. skládané letáky.
naswietlarka-ctp
EPSON Surecolor SC-T3000
Zkušební tisk proof je prováděn na zařízení EPSON s kontrolou RIP. Formát tisku proof - A1+. Zařízení je cyklicky linearizováno a kalibrováno na spektofotometru EYE-ONE. Kalibrace probíhá po každé výměně papíru a inkoustu. Každý proof má vytištěný kalibrační pás používaný pro běžnou kontrolu na spektofotometru. Díky těmto činitelům proof prováděný v naší firmě je tzv. kontraktní proof, v souladu s normami ISO pro ofsetový tisk.
Proof se používá u náročnějšího tisku, za účelem zjištění, zda např. barvy objednaných reklamních složek jsou vyhovující.
 
Proof Epson umožňuje správné nastavení barev na ofsetovém stroji.

 
odbitki-proof-epson


 
 
 

Press

HEIDELBERG Speedmaster XL 105
Jako jedni z mála v Polsku provádíme ofsetový tisk na stroji HEIDELBERG Speedmaster XL 105 ‒ nejlépe vybavené verzi stroje této uznávané německé značky. Inovační systém sušení barev UV LED zajišťuje odolný tisk v pestrých, intenzivních barvách. Perfektní opakovatelnost barev na každém archu nákladu hlídá automatický systém kontroly barev.
Heidelberg tiskne na arších s max. formátem 1050x750 mm. Tiskne na celé řadě podkladů tloušťky do 1 mm (dokonce do 450 g), a také na nenasákavém podkladu (PVC) do 0,6 mm. Může tisknout plakáty nebo letáky, vizitky a karty z plastu
 
Specifikace stroje HEIDELBERG Speedmaster XL 105:
 
 • formát archu: 1050x750 mm;
 • max. rychlost: 18 tis. archů/h, oboustranně;
 • max. tloušťka podkladu: 1 mm;
 • systém sušení UV LED AMS;
 • automatická kontrola barev;
 • automatická výměna desek/mytí stroje.
Maszyna offsetowa HEIDELBERG Speedmaster 105 XL
RYOBI 924
Pro ofsetový tisk používáme také moderní ofsetový stroj japonské výroby RYOBI 924 ve formátu A1. Další lakovací věž a sušení IR umožňují předat výrobek pro dokončovací práce ihned po tisku. Vestavěný program barvení zaručuje vždy optimální úroveň barev pro určitý obrázek.
Ryobi tiskne 16 tisíc archů za hodinu při dodržení maximální přesnosti na celém povrchu archu. RYOBI 924 umožňuje tisk na různých podkladech určených pro ofset. Tiskne vizitky, plano archy nebo letáky.
 
Specifikace stroje RYOBI 924:
 
 • formát archu: 920x640 mm;
 • rychlost: 16 tisíc archů/h;
 • max. tloušťka podkladu: 0,7 mm;
 • systém vstupního barvení CIP-4;
 • automatická výměna desek/mytí stroje;
 • přítlakové a předávací válce s dvojitým průměrem;
 • lakovací věž Harris & Bruno;
 • spektrodenzitometrická kontrola barev;
 • sušení horkým vzduchem + IR.
maszyna-offsetowa-ryobi
KBA Genius 52UV
Tisk na umělých hmotách PVC je prováděn na moderním stroji KBA GENIUS 52 UV. Genius je nyní jediný stroj na trhu s bezvodým ofsetovým tiskem, který je zproštěn slabých stránek standardního ofsetového tisku. Má unikátní konstrukci, jejíž podstatu tvoří rastrový barvicí váleček a krátká barevná skupina (pouze 4 válečky), která zajistí perfektní barevnost již po přetisku 10 archů sběrného papíru. Genius tiskne na umělých hmotách, jako PVC, PC, PS, ABS a PET, které jsou často používané při výrobě vizitek, jak i na kartónu a papíře používaném při výrobě etiket a obalů. Max. formát podkladu je 520x360 mm a tloušťka 0,8 mm. Systém sušení s UV technologií umožní tisk ihned na druhé straně archu a předání výrobku ihned po opuštění stroje k dalším dokončovacím pracím. Poloautomatický systém výměny desek redukuje dobu výměny na několik minut.
 
Specifikace stroje KBA Genius 52UV:
 
 • formát archu: 520x360 mm;
 • rychlost: 8 tis. archů/h;
 • max. tloušťka podkladu: 0,8 mm;
 • technologie tisku offset bezvodý;
 • poloautomatická výměna desek;
 • UV systém sušení.
druk-pvc-genius
HP Indigo 7600 a 5600
Digitální tisk je prováděn na moderním digitálním offsetu HP Indigo 7600 a 5600. Stroj zajistí tisk nejvyšší kvality – tisk prakticky nelze odlišit od ofsetového tisku. Stroj tiskne na podkladech, jako např. eco papír při použití široké palety barev.
Mnozí odborníci z oboru polygrafie považují tento stroj za nejlepší stroj na trhu určený pro digitální tisk.
 
Technická specifikace HP INDIGO:
 
 • formát tisku: A3+ (317x460 mm);
 • podklad: natíraný a nenatíraný: papír, umělá hmota PVC, další materiály;
 • gramáž podkladu: 60-400 g (tloušťka do 450 mikronů);
 • 5-barevný tisk CMYK, při použití vysoce kvalitních barev HP ElectroInk;
 • možnost tisku bílou barvou;
 • rastrová linearita 175 lpi;
 • technologie vysokého rozlišení tisku High Definition (až 2438 dpi);
 • rychlost: 68 stran/min. v plné barvě.druk-cyfrowy-hp-indygo
Tisk na HP Indigo 5600 ve ViperPrint
 
Sítotisk ATMACE 710/G
Moderní a precizní stroj pro sítotisk Atmace, vyrobený při použití nejnovějších technických řešení, z nejlepších materiálů.
Stroj verze 3/4 automat s automatickým předáváním výtisků na stranu do tunelu. Maximální formát archu je 1050x710 mm, tloušťky do 25 mm.
sitodruk

Dokončovací práce

Foliovací stroj SAGITTA
Foliování je prováděno za tepla na automatickém foliovacím stroji Sagitta (automatické naložení a oddělení archů). Pneumatická soustava přítlaku s vysokým výkonem zaručí nejvyšší kvalitu foliování a vysokou životnost výrobku. Maximální formát foliování B1+ (760x1020 mm).
 
Používáme folii lesk, mat a SoftTouch pouze ověřených výrobců. Výrobky, jako např. foliované vizitky jsou odolnější a více atraktivní.
foliarka
Řezací stroj POLAR-MOHR 92X, POLAR-MOHR 115N
Řezání je prováděno na počítačově řízených řezacích strojích: POLAR-MOHR 92X – šířka řezu 920mm a POLAR-MOHR 115N – šířka řezu 1150 mm. Konstrukce řezacích strojů Polar zajistí vysokou preciznost řezu. Funkce jsou řízeny a kontrolovány na počítači. Vysoký přítlak zamezuje efektu "vytahování" papíru během řezání. Celá pracovní plocha řezacího stroje spolu s postranními stoly má automatickou vzduchotechniku.
Další počítačovou funkcí u našich řezacích strojů je systém CIP-4 – umožňuje odeslat sítí LAN plánek řezání přímo z okolních počítačů do počítače řezacího stroje – to zásadně zjednodušuje práci operátora stroje a minimalizuje chyby.
K řezání používáme výhradně nože z oceli HSS pro rychlé řezání. Nože jsou průběžně ostřeny pro zachování kvality řezu.
Díky těmto vlastnostem jsou i náročnější výrobky, jako podklady PVC pro výrobu karet z plastu řezány s chirurgickou přesností.
 
maszyna-do-ciecia
Řezání na řezacích strojích: POLAR-MOHR
 
Stroj pro falcování HORIZON AFC-566A
Kompaktní, vysoce výkonný stroj pro falcování s 6 kazetami s automatickým nastavením a samoobslužným nakládačem ze stolu. Stroj pro falcování má funkci bigování a perforace. Sériově má šest kazetových lomů, jednu falcovací soustavu s nožem a dva další kazetové lomy za nožem. Formát max.: 558x850 mm. Formát min.: 128x148 mm. Falcování je nezbytné při výrobě skládaných letáků nebo nabídkových složek.
falcerka
Linka pro sběr a šití HORIZON
Je to moderní zařízení pro kompletaci archů a provádění sešitové vazby. Linka obsahuje několik agregátů: agregáty pro sběr Horizon VAC-600 AL, VAC-600 ML.
Kompaktní, stabilní stroj pro sběr jednotlivých archů do sestav s kolmou konstrukcí, které znamenají úsporu místa v tiskárně. Používají se mj. při výrobě kalendárů a katalogů. Náš stroj má 2 sběrné věže, každá má 6 polic, s možností zvětšeného formátu (max. formát archu 356x610 mm). Stacker ST-40.
Ukladač archů na štos – používaný při sběru archů. Agregát pro šití a falcování SPF 200AL.
Sebrané archy jsou předány přímo z věží do agregátu pomocí naváděcích pásů IFU 200, kde jsou šité drátem pomocí hlavic Hohner a lomeny. Veškerá nastavení probíhají automaticky z dotekového displeje LCD. Stroj má možnost šití brožur, stehování, rohového šití, lomu bez šití a průřezu brožur. Standardně má stroj dvě hlavy, které šijí ploše. Standardně je součástí vybavení mj. čidlo blokace nebo chybějícího drátu a zařízení pro odsun nekompletních brožur. Náš stroj má navíc vložky pro šití oček a možnost zvětšení formátu, max. formát archu je 356x610 mm. Agregát pro čelní ořez FC 200AL.
Sešitá a falcovaná brožura je čelně ořezána na agregátu FC 200AL. Formát brožury před řezáním je max. 356x305 mm.
zbieraczka-horizon
Výseková planžeta KERMA
Vysekávání probíhá profesionální planžetou KERMA až po formát A1+. Velký přítlak a pevná konstrukce umožní výsek s velkým počtem výsekových nožů. Naše vysekávací planžety jsou pečlivě vyrobeny při použití laserových zařízení.
sztanctygiel-kerma-wykrawanie
 
Řezací plotr Graphtec FC 8000
Řezací plotr Graphtec řeže precizně a kvalitně – lze vyřezávat písmo tloušťky 3 mm, zaručena přesnost řezu je 0,1 mm. Vysoká rychlost řezu až 1485 mm/s, přítlak nože až 600 g, třístupňový přítlak kolejnic vodících materiál a proslulá spolehlivost. Speciální úchyt navíc umožní řezání kartónu (bez zničení nože a podložky pod nůž), spolu s popisem vyřezaného prvku. Na plotru jsou zhotovovány nařezané nálepky.
ploter-tnacy

 
MIMAKI UJF 3042
Personalizace karet z plastu je prováděna na plotru MIMAKI UJF 3042. Jeho inovační konstrukce se vyznačuje vylepšeným prvkem – pohyblivým stolem, díky kterému je možnost tisku na povrchu s různou tloušťkou. Lze použít pro tisk na propisovacích perech nebo jiných reklamních předmětech.
 
Přednosti plotru Mimaki:
 
 • rychlý tisk: celý arch A3 za 4 minuty při max. rozlišení;
 • inovační technologie tvrzení lampami UV LED, které umožňují tisk na materiálech citlivých na teplotu - lampy nevydávají teplo;
 • široký výběr povrchů pro tisk;
 • velmi vysoká kvalita tisku;
 • možnost tisku bílou barvou;
 • max. rozlišení plotru je 1440x1200 dpi;
 • možnost zušlechtění UV lakem (na celý arch nebo místy).
personalizacja-kart-palstikowych
 
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!