x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy
 

Kvalita roku

Internetová tiskárna 3. tisíciletí to jsme my! Tak nás pojmenovaly noviny "Gazeta Prawna" na jejich internetovém servise. Proti tomu nelze nic namítat. Ba, co víc: "Gazeta Prawna" a její nadace Qualitas ocenily Viperprint čestným označením Kvalita roku 2014. Dne 23. března 2015, během I. Evropského kongresu kvality, komise soutěže nám přiznala ocenění v kategorii SLUŽBY za službu tisk na zakázku v internetovém servise. Zde je opodstatnění rozhodnutí: "Široká paleta možností a jejich vskutku moderní využití to jsou vlastnosti, kterými se tiskárna ViperPrint vyjímá v oboru polygrafie. Ve snaze jít ještě více vstříc očekáváním trhu firma drží nejvyšší kvalitu služeb a produktů nepřetržitě již 12 let, při využití nejmodernějších druhů tisku v Polsku."  

Gazely obchodu

Gazely obchodu pořádá "Puls Biznesu" a jedná se o žebříček růstu malých a středních podniků. Tento čestný titul je udělován firmám, které se vyznačují inovacemi a dynamikou růstu. Za ověřování hospodářských subjektů zodpovídá Coface Poland, který kontroluje finanční údaje přihlášených podniků. Žebříček je zveřejněn v podobě speciální přílohy prosincového "Pulsu Biznesu". Viperprint se přidal k elitnímu klubu Gazel obchodu v roce 2010, a v roce 2011 potvrdil svoji pozici nejrychleji rostoucí internetové tiskárny v Polsku. Úspěch je založen na mnoha aspektech. Jedním z nich jsou nepochybně inovace a neustálé rozšiřování nabídky, např. o tisk express.

Oborová ocenění

Jsme vždy o krok dopředu před jinými, proto je naše tiskárna oceňována na mnoha žebříčcích a anketách. V roce 2015 jsme byli oceněni v soutěži Koruny reklamy, která je pořádána profesionály z reklamní branže, v kategorii Výrobce dárkových předmětů.
O rok dříve, na Festivalu marketingu tisku a obalů, nám organizátoři OOH Magazine udělili titul "Zlatý partner" za příkladnou spolupráci a pomoc při přípravě veletrhu. Taktéž v roce 2014, Mezinárodní poznaňský veletrh přiznal naší firmě sošku Zlatého Akanta za stánek nejlépe navržený a připravený pro realizaci marketingové strategie.

Sponzoring

Věříme, že etická a zodpovědná obchodní firma je povinna podporovat místní prostředí. Viperprint se aktivně podílí na iniciativách, které násobí dobro. Každým rokem hrajeme spolu s częstochowským oddílem Velkého orchestru sváteční pomoci, účastníme se různých charitativních akcí v rámci finančních sbírek na léčbu dětí. V roce 2014 byla naše tiskárna sponzorem plochodrážního týmu Włókniarz Częstochowa.
VIPLOG database valid
Alfa Elchron
SearchSG - Katalog odkazů
Výhodné slevy na pobyty naleznete ve vyhledávači slev SLEVY4U.CZ.
Katalog firem zdarma - Firemní.net
SEO Rozcestník Katalog eShopu

Evropská unie

Zatímco jiní pouze tisknou, my stavíme na inovace a neustálý vývoj. Účast v projektech EU nám umožnila vytvořit moderní strojní park a rozvoj IT struktur. Za náš úspěch, kterým je přední místo mezi tuzemskými internetovými tiskárnami, vděčíme nejen společnému úsilí celého týmu, ale také dotacím z EU.
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!