x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy

Platby za objednávky podané ve ViperPrint Sp. z o.o. můžete provádět pomocí integrovaného systému plateb online - PayU. Předností tohoto způsobu je rychlost a pohodlí. Prostředky jsou prakticky ihned připsány na náš účet, takže platba za zakázku proběhne obratem. Pomocí systému PayU.pl lze platit platební kartou: VISA, MasterCard nebo Allekarta.

Po kliknutí tlačítka "Vyřídit" v košíku objednávek budete vyzváni k provedení platby a budete automaticky přesměrováni na stránku, na které vyberete způsob platby. V návaznosti na Vaši volbu systém krok za krokem vydá pokyny, po jejichž provedení budete automaticky přeneseni zpět na stránku ViperPrint, a oznámí, zda platba proběhla úspěšně. Pokud platba z nějakého důvodu nebude přijata a potvrzena, kontaktujte náš zákaznický servis.

Faktury

Pokaždé, když zvolíte elektronický způsob platby za objednávku, bude v zákaznické části vytvořena zálohová faktura, na základě které provedete platbu. Faktura-daňový doklad není připojena k zásilce. Stáhnete si ji po přihlášení v Zákaznické části na záložce "Vyúčtování".

Zaručujeme nejvyšší kvalitu!