x
Internetová tiskárna – vizitky, letáky, plakáty, katalogy

Vizitky online – vzory a rozměry vizitek

Vizitka je nejefektivnější klasický způsob přímé reklamy. S její pomocí navážete první kontakt se zákazníkem a Vaše firma bude působit profesionálním dojmem. Na vizitce jsou nejdůležitější kontaktní údaje. Je třeba podotknout, že čím je vzor vizitky vizuálně zajímavější, tím je větší šance oslovit zákazníky. Vizitky jsou nutnou výbavou každého profesionála na různých akcích, školeních nebo konferencích – všude, kde se navazují nové obchodní kontakty. Nabízíme tisk levných vizitek. Cena vizitky závisí na celkovém nákladu a na podkladu, na jakém byla vytištěna. Cenu ovlivní případná zušlechtění, jako UV lak, hot-stamping nebo ražba. Vy nám dodáte vzory vizitek a projekt,, soubor s projektem vizitky následně zkontrolují grafici. Pokud je vše v pořádku, následuje tisk vizitek. Online vizitky jsou jedním z nejčastěji objednávaných výrobků v naší tiskárně.

Více

Vizitky jednoduché vzory

Tyto vizitky jsou nejpopulárnějším výrobkem v naší nabídce. Jejich předností je nízká cena a krátká doba vyřízení. Klasické vizitky jsou zhotoveny obvykle na silnějším křídovém papíře s gramáží 350 g, nefoliovaném. U těchto vizitek nejsou požita zušlechtění, tisk může být oboustranný nebo jednostranný, v závislosti na Vašich požadavcích. Jednoduché, klasické a levné vizitky jsou dobrou volbou, pokud potřebujete velké množství a nezáleží Vám na unikátním vzhledu.

Vizitky Premium

Vizitky často volené našimi zákazníky z důvodu neopakovatelného vzoru vizitek.odklad tvoří obvykle křídový papír mat nebo lesk s gramáží 350 g. Papír může být zdobený metodou hot-stamping, ražbou, bigováním nebo otvory. Vizitky mají na povrchu oboustrannou lesklou folii, která podtrhuje vzhled každého grafického projektu. Vypadají atraktivně a každý, kdo obdrží tuto vizitku, si jí všimne. Formát vizitky je 90x50 nebo 85x55.

Vizitky s UV lakem

Naše vizitky jsou vyhotoveny s možností použití UV laku. Vyjímají se tím, že mají velmi hladký povrch, který nejlépe kontrastuje s matným podkladem, jako je např. fólie Soft Touch. Prvky zviditelněné lakem, např. loga, jsou tak zvýrazněny. UV lak působí, že místa s jeho použitím se intenzivně lesknou v určitém úhlu a působí efektně.

Vizitky SoftTouch

Vizitky s povrchem Soft Touch jsou velmi atraktivní. SoftTouch představuje technologii nanesení na papírový podklad speciální fólie, např. křídový papír 350 g. Získáme měkký a příjemný povrch, který působí jako samet. Nejlepší ozdobou pro vizitky s fólií Soft Touch je UV lak, který tvoří zajímavý kontrast s matnou fólií.

Vizitky Standard

Standardní vizitky zhotovené na kartónu s povrchem typu Arctica na jedné straně. Gramáž papíru je 300 g nebo 350 g. Strana vizitky s tímto povrchem je hladší, může být dále zušlechtěna lesklou fólií. Druhá strana je pórovitá a hodí se pro případné poznámky.

Vizitky Elegance

Elegantní vizitky pro náročné zákazníky. Podklad obvykle tvoří kartón Arctica s matnou fólií. Takto zhotovený projekt nemůže zůstat bez povšimnutí. Zákazníci, kterým předáte tuto vizitku, si Vás určitě budou pamatovat.

Vizitky z plastu PVC - 0,7mm

Vizitky jsou zhotoveny na podkladu PVC tloušťky 0,7 mm. Na bílý podklad je nanesena barva, která je tvrzena speciálními UV lampami. Tato vizitka je velmi trvalá a odolná proti škrábancům. Hmota PVC má termoplastické vlastnosti a je velmi odolná proti mechanickému poškození. Další předností vizitek PVC jsou hezké, pestré barvy. Tento efekt je stěží dosažitelný na klasickém papírovém podkladu.

Vizitky z plastu PVC - 0,5mm

Vizitky PVC 0,5 mm jsou tenčí verzí stejných vizitek tloušťky 0,7 mm. Na bílý povrch je nanesena barva a tvrzena speciálními UV lampami. Tato vizitka je velmi trvalá a odolná proti škrábancům. Cena vizitky z plastu je vyšší než klasické, zhotovené z kartónu, ale výrobek je mnohem odolnější. Hmota PVC má termoplastické vlastnosti a je velmi odolná proti mechanickému poškození. Další předností vizitek PVC jsou hezké, pestré barvy. Tento efekt je stěží dosažitelný na klasickém papírovém podkladu.

Digitální vizitky

Vizitky zhotovené digitální technologií se vyznačují bohatým výběrem podkladů. Na výběr máte různé vzory vizitek s min. gramáží papíru a různé povrchy. Efektním dojmem působí archy barveného papíru, včetně speciální barvy zlaté nebo stříbrné. Tisknou se v barvách CMYK a v bílé barvě, v nabídce je mnoho zušlechtění, mj. foliování nebo hot-stamping. Máte neomezené možnosti, jak zhotovit neopakovatelný projekt vizitky, který se bude vyjímat ve vizitkáři zákazníků. Digitální tisk umožňuje výrobu nízkých nákladů, proto lze objednávat od 50 ks výše.

Vizitky Multiloft

Vizitky Multiloft to je novinka v naší nabídce. Co znamená název multiloft? Jsou to vizitky složené ze tří vrstev podkladu. Dvě vnější vrstvy tvoří kartón, který může mít různé varianty podkladu: atlasový, bílý a přirozeně bílý, výplň uvnitř (insert) tvoří barvený papír. K dispozici je 14 barev. Nynější technologie umožňuje spojovat vrstvy papíru na sucho bez použití vody. Spojení je velmi pevné a později se neodlepuje. Vizitky typu Multiloft jsou mnohem silnější než tradiční. Mají gramáž až 975g, proto jsou velmi pevné.
Zaručujeme nejvyšší kvalitu!